Calle

Calle Tjitse

Geb.: 13-05-2016

Deze kersverse 2,5 jarige sterhengst (1.67m) is een imponerende verschijning met zijn 1.67m. Tijdens de eerste bezichtiging viel deze Hessel 480 zoon op door zijn royale voorkomen en ruime bewegingen. Met een ticket naar Leeuwarden op zak wordt hij nu geveild tijdens de Elite Friesian Auction. Calle Tjitse voldoet aan de röntgenologische en spermakwaliteitseisen dus de weg naar een aanwijzing voor het C.O. ligt open voor deze fraaie hengst.

Vader Hessel 480 is ondertussen naar Amerika vertrokken, wat deze Calle Tjitse extra interessant maakt. Moeder Tjitske H is een kroonmerrie van Jasper met hoge fokwaarden voor sportaanleg. Zelf behaalde Tjitske H 80 punten op haar IBOP. Dus mocht het hengstenkeuringsavontuur stranden dan heeft Calle Tjitse in ieder geval alle bagage om een heel goed sportpaard te worden.

Calle Tjitse wordt geveild met een nabetaling van 75 000 euro indien hij goedgekeurd wordt voor de dekdienst

Rapporten komen op de veilingsdag zelf

Calle