Chica

Chica Jede

Geb. 26-05-2016

Bent u op zoek naar een topper om uw fokkerij mee uit te breiden schroom dan vooral niet om uw hand op te steken voor Chica Jede. Deze prachtige rastypische merrie komt uit een dijk van een moederlijn met wel zes generaties preferent bloed op rij. Daarnaast beschikt ze dankzij vader Haike 482 over de gewenste vrije bloedvoering. Modelmoeder Resa S staat garant voor kwaliteit want van de eerste 4 nakomelingen die op de keuring zijn verschenen, verdienden er al 3 het felbegeerde sterpredicaat. Een volle broer van Chica, Wictor af Fynbo werd begin december aangewezen voor de 2e bezichtiging en is in de race om dekhengst te worden. Ook sportprestaties liggen zowel van vader als van moeders zijde verankerd in de pedigree van deze Chica Jede.

Chica Jede voldoet aan alle randvoorwaarden om aankomend jaar hoge ogen te gaan gooien in de keuringsbaan. Deze sterk gebouwde merrie heeft veel maat (1.69m), behang en een aansprekend front. Met haar prachtige hoofdje en royale verticaal gestelde hals beschikt ze over de raskenmerken die we zo graag zien in ons Friese paard. In beweging toont Chica een goed gebruik van het achterbeen  met veel kracht en afdruk.

Klinisch en röntgenologisch gekeurd.

Chica