Epona

Epona Af Hyttelmark

Geb. 19-04-2017

Epona af Hyttelmark is een aansprekend jong paard. Zij heeft een heel goed achterbeengebruik, kan makkelijk schakelen, heeft een prachtig front en een zeer aansprekend hoofd.

Moeder van Epona is de Ster Preferente merrie Maryanne V. (v. Nykle 309). Deze merrie behaalde twee maal een 1e premie en heeft een bijzonder goede IBOP-score behaald, met o.a. een 9 voor de draf en een 8 voor haar stap!

Grootmoeder is de bekende merrie Margje V. (v. Hearke 254) Ster Preferent. Zij is ook de moeder van de goedgekeurde hengst Tonke 391 (v. Abel 344). Daarvoor zien we de Ster Preferente merrie Talina (V. Ritske 202) uit de Model merrie Vrouwe en haar moeder is Landsvrouwe (Model Preferent). Talina is ook de moeder van de hengst Dirk 298.

Dit jaarling is gezien haar afstamming, met een inteeltpercentage van 0,98 %,  zeer geschikt voor de opfok. De verwachtingswaarde voor deze merrie is erg hoog, een belofte voor onze fokkerij van de toekomst.

Klinisch gekeurd.