thomas

Thomas T.

Geb. 26-03-2014

Deze prachtige, royale ster hengst was als veulen al kampioen van de fokdag Midden-Nederland en zette zijn succes op latere leeftijd voort. Dankzij zijn mooie ABFP- test, waar hij 81 punten onder het zadel en 79.5 punten voor de menproef liet noteren, werd hij aangewezen voor het Centraal Onderzoek in 2017.

Thomas T. (1.66m) is gefokt door A. Thomassen in Lunteren en komt uit de mooie moederlijn van dhr. Cent. Grootmoeder Boukje C kreeg uit de combinatie met Beart diverse hengsten aangewezen voor het Centraal Onderzoek, waaruit Meinte is goedgekeurd.

Mede door zijn deelname aan het Centraal Onderzoek, kwaliteitsvolle afstamming, en het feit dat hij vrij is van het waterhoofd-, dwerggroei- en vosfactorgen heeft het KFPS hem een dekvergunning gegeven voor Mexico.

De trainer omschrijft Thomas als een fijn te rijden paard, met goede werklust en een braaf karakter. Thomas zal dan ook zeker geschikt zijn als sportpaard.

Klinisch en röntgenologisch gekeurd.

Thomas