Wikje

Wikje fan ’t Haskerfjild

Geb. 09-04-2007

Wat een plaatje! Met Wikje (1.68m) zult u zeker de show stelen met haar lange manen, mooie lange verticale hals, royale maat en prachtige hoofdje.

Ze is een lieve, aanhankelijke merrie en in omgang met andere paarden is ze rustig. Ze is veelal recreatief gereden, en heeft ervaring met buiten-, bos- en strandritten. Ze is daarnaast ook in de dressuur uitgebracht en is M1 geklasseerd met winstpunten

Mocht u een veelzijdig paard zoeken dan is Wikje zeker iets voor u, want ook voor de wagen is ze goed doorgereden in het enkelspan.

De trainer omschrijft haar als een brave merrie die veel inzet toont en over voldoende looplust beschikt.

Wikje is niet drachtig, maar gezien de kwaliteit van haar stamboom, is ze hier ook zeker geschikt voor. Ze heeft in het verleden 2 veulens gezoogd. Wikje is vrij van waterhoofd- en dwerggen en vosfactor

Kinisch en röntgenologisch gekeurd.